Gürer Elektronik – Yusuf GÜRER

Profesyonel ekibimizle sizinle birlikteyiz.

Tamir

Özel Endüstriyel Cihazlar Tamiri

            Baca gazları, sera ve diğer ihtiyaç duyulan ortamlardan alınan numune gazlar, gaz analiz cihazının sensörleri tarafından algılanır. Gaz numune içeriğinde hangi gazlar ne miktarda mevcuttur? Bunu cihaz ekranına yansıtır. Türkiyede yaygın kullanılan analiz cihazlarından birisi de Horiba pg-250 cihazıdır. Bu ve benzeri cihaz ve ekipmanlarının tamir ve bakımı işini, meslekte 42 yıllık tecrübe ile yapıyoruz.

Tamir

TetraPak Yapıştırma Makinası Tamiri

        TETRAPAK tamiri: Çalışma prensibi aldığı 3 faz enerjiyi pfc yöntemi ile düzenleyip 380 dc voltlarda sabit bir bara oluşturur. Bu gücü yüksek frekanslı (250 khz ve üzeri ) ağırlıklı olarak yarım köprü (half bridge) inverter dövme yöntemi ile bir empedans transformatörüne iletir. Empedans uygunlaştırma transformatörü iş bobinine indüktif yükleme yaparak folyo kağıt yapıştırma işlemi gerçekleşmiş olur. Hızlı, bilinçli, ekonomik…

Tamir

SMPS - Power Supply Tasarım ve Tamiri

          Firmamız sanayiye yönelik, yüksek güçlerde SMPS anahtarlamalı güç kaynaklarının
tamirini yapmakta ve ihtiyaçlarınıza uygun yeni SMPS güç kaynağı tasarımı hizmeti vermektedir. Kaplamacı ve metal yıkamacılar için 100 kva e kadar tasarım. Talepleriniz için bizimle iletişime geçip ihtiyacınız olan güç kaynağına ait çalışma voltajı çalışma akımı ve güç bilgilerini iletebilirsiniz

Tamir

Ultrasonik (HF) Plastik Kaynak Makinası Tamiri

      Plastik kaynak makinalarınız ve diğer seramik piezo temizlik makinalarınızın güç üniteleri tamir edilir.

Proje

Güç Elektroniği Uygulamalar

          İşinize özel elektrik elektronik güç uygulamaları, projenize uygun makine yönetimi, istediğiniz iş, güç ve hareket yönetimi işleri yapmaktayız

Tamir

Elektronik Kart Tamiri

    Tüm elektronik kartların tamir ve bakımı kart tamirinde kullanılan gelişmiş voltaj, akım empedans ilişkisiyle çalışan laboratuvar onarım aleti ile gözlemlenir, özel pcb temizlik sıvısı ile temizlenip rutubet ve yağ etkisine karşı plastik ince film kaplaması ile kaplanır.

Tamir

UPS Tamiri

      MAKELSAN , TUNÇMATİK , UPSET NECRON , METSAN UPS tamirinde bilgili, hızlı, iddialıyız! Her marka UPS ve UPS Kartlarınızı garantili olarak biz tamir edelim, siz kazanın. Elektronik proje, onarım, AR-GE sahalarında hizmet vermekte olan kuruluşumuz , 30 yılı aşkın bir süredir uzman kadrosu ile hizmetinizde olmaktan onur duyar. UPS cihazlarının kart tamirleri, işinde ehliyetli elemanlarımız tarafından 3 ay garantili olarak yapılmaktadır.

Tamir

Motor Sürücü Tamiri

        Her güç ve özellik de sürücü ve yol vericileriniz zamanında, aslına uygun ve ekonomik olarak tamir edilir.

Tasarım

Elektronik Kart Yapımı ve Tasarımı

        Elektronik Devre Tasarımı hizmetimiz ile ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler sağlamaktayız. Ayrıca işletme prosesinize uygun cihaz kontrol panellerinde ihtiyaclarınıza uygun özel entegre yazılım desteği sağlamaktayız. Basit makine ve tezgahlar, motor sürücüleri, konvertörler, işe uygun elektronik dizayn, Prosesinize uygun entegreye yazılım, Entegre programlama ve projelendirme firma ar-ge kaynakları tarafından yapılır.

Tamir

Spelman High Frequency HF Jeneratör Tamiri

      Maximum 60.000 volt, 160 mA X- RAY yüksek voltaj jeneratörü tamiri. Voltaj ve akım ayarlanabilir. High voltage generator rapair. Volt and current adjust.